Hakkımızda

?
Erişebildiğimiz en iyi malzemeleri lezzet cümbüşüne çevirerek sizlere sunuyoruz.

İŞLETMECİLİĞİNİ MUSTAFA MELEKOĞLU VE MUZAFFER KİP’ İN YAPTIĞI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT İSTANBUL AVRUPA YAKASI KUMKAPI’DA HİZMET VERMEKTEDİR

İSTANBUL’DA BALIĞIN EN GÜZEL YENİLEBİLECEĞİ KENDİNE HAS FASIL MÜZİĞİ VE EĞLENCENİN ADRESİ KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT 150 KİŞİLİK BAHÇESİ, 75 KİŞİLİK KAPALI GİRİŞ VE 75 KİŞİLİK ÜST KAT BALKONLU SALONU İLE TOPLAM 300 KİŞİLİK KAPASİTELİ RESTAURANTIMIZ TARİHİ MİMARİSİ İLE MÜŞTERİLERİNE FARKLI BİR AMBİYANS YAŞATMAKTADIR.

İŞLETME SAHİBİ MUSTAFA MELEKOĞLU MESLEK HAYATINA 1977 YILINDA ÜNLÜ MEYHANECİ KÖR AGOP’UN YANINDA BAŞLAYARAK, MESLEĞİN EN İNCE DETAYLARINI ÖGRENİP, UZUN YILLAR İÇERİSİNDE MESLEĞİNİN ZİRVESİNE GELEN MELEKOĞLU , KUMKAPI’DA DENİZKIZI BALIK RESTAURANTTA USTASI OLAN ÜNLÜ MEYHANECİ KÖR AĞOPUN İLKESİNDEN YOLA ÇIKARAK ‘’BİR MÜŞTERİ BİN MÜŞTERİDİR’’ FELSEFESİNİ BENİMSEYEN GÜLERYÜZLÜ PROFESYONEL PERSONELİ İLE UZUN YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBESİNİ SİZLERLE PAYLAŞIYOR.

FASIL MÜZİĞİ VE MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİ ÜZERİNE ORYANTAL SHOW EŞLİĞİNDE BALIĞIN HER ÇEŞİDİNİN TADINI ÇIKARACAĞINIZ MEKANIMIZDA YILLARDAN BERİ DEĞİŞMEYEN KALİTESİ, MUHTEŞEM TARİHİ ATMOSFERİ VE DOYUMSUZ LEZZETTİ İLE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATAN KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT YERLİ VE YABANCI KONUKLARINIZA EĞLENCELİ VE RENKLİ BİR ORTAMDA DENEYİMLİ MUTFAK PERSONELİNİN YEMEKLERE VERDİĞİ BİRBİRİNDEN GÜZEL TATLAR VE SALON PERSONELİNİN GÜLERYÜZLÜ HİZMETİ İLE SİZLERE ALAKART VE GRUPLARA ÖZEL HİZMET VERMEKTEDİR.

Bizim Hakkımızda Söylenenler

Konum itibari ile hakim bir yer. meezeleri gayet güzel hakkını veriyorlar. Fiyatlandırma konusu piyasa güncel fiyatlarında fiks menü olarak anlaşabilirsiniz sonrasında sürpriz olarak karşınıza herhangi bir ekstra çıkmayacağının garantisini verebilirim
Gökhan EŞEN
Cumartesi günü üç kişi gittik. Kalabalık olmasına rağmen, hızlıydı sevis. İşletme müdürü zannettiğimiz beyefendi çok ilgiliydi. Mezeleri lezzetliydi. Fasılı güzeldi. Fiyat konusunda yardımcı oluyorlar. Samimi ve mütevazı bir yer. Müşteri değil, misafir gibi ağırlandık.
Alihan Bal
Arkadaşlarımın daveti üzerine bu mekanda kalabalık bir gurup olarak gittik.İşyeri sahibinin ilgi alakası çok iyiydi. Balık güzel tazeydi. Mezeler güzel ortam güzel kumkapı da gidilebilecek en güzel mekanlardan biri, mekan sahibi ve çalışanların ilgi alakası çok iyiydi.
Asuman Kara

KIŞ SEZONUNDA 90 KİŞİLİK AÇIK HAVA MEKANIMIZDA DOĞALGAZ ISINMA SİSTEMİ İLE SİZLERE SICAK BİR ATMOSFER SUNMAKTA OLUP, SİGARA KULLANAN MÜŞTERİLERİNE RAHAT BİR ORTAM SAĞLAMAKTADIR. EĞLENCE,ŞIK ATMOSFER VE İYİ BİR HİZMETİN YANISIRA ÇOK ÖZEL LEZZETLER SUNAN, KUMKAPI DENİZKIZI BALIK RESTAURANT ‘TA GÜNÜN TAZE BALIK ÇEŞİTLERİ, ARA SICAKLAR ,DENİZ MAHSÜLU ZEYTİNYAĞLI MEZELER , MEVSİM SALATALARI, MEYVE VE TATLI ÇEŞİTLERİMİZDEN OLUŞAN ÖZEL LEZZETLER SUNMAKTADIR .

GECENİN GEÇ SAATLERİNE KADAR EĞLENCENİN TADINA VARACAĞINIZ NEZİH HUZURLU BİR ORTAMDA AİLENİZ VE SEVDİKLERİNİZLE KEYİFLİ SAATLER GECİREBİLECEĞİNİZ DENİZKIZI BALIK RESTAURANTTA ÖZEL GÜN VE KUTLAMALARINIZDA SİZDE MİSAFİRİMİZ OLMAK İSTERSENİZ; GELDİĞİNİZDE YERİNİZ HAZIR OLSUN…

Facebook
Instagram
Scan the code
Merhaba, Kumkapı Denizkızı Restaurant.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now Button